POTRĄCENIE ROWERZYSTKI (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 16.10.2020, 03:15 (aktualizacja 16.10.2020, 21:47)
  • Krzysztof Bachiński
POTRĄCENIE ROWERZYSTKI (AKTUALIZACJA WIDEO)
15 października około godziny 9:00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Korczaka z Letnią. Została potrącona rowerzystka, przez kierującego samochodem marki BMW. Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy poszkodowanej oraz przetransportował na dalsze badania do szpitala. Dzierżoniowska drogówka sporządziła dokumentację z wypadku. Więcej informacji po otrzymaniu komunikatu od oficera prasowego.

W dniu 15 października 2020 roku o godzinie 09:00 w Dzierżoniowie na skrzyżowaniu ulic Letniej z Korczaka doszło do zdarzenia drogowego. 52-letnia kierująca samochodem osobowym marki BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, poruszającej się ulicą Korczaka, rowerzystce. 79-letnia rowerzystka została przewieziona przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala, celem przeprowadzenia badań, które nie stwierdziły poważnych obrażeń. Zarówno kierująca samochodem jak i rowerzystka były trzeźwe.    Komenda PP w Dzierżoniowie

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe