DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W BIELAWIE

  • 15.10.2020, 09:50
  • Telewizja Sudecka
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W BIELAWIE
W środę 14 października w bielawskim Art-Inkubatorze odbyło się coroczne spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości, burmistrz Andrzej Hordyj wraz z dyrektor Miejskiego Zarządu Placówek Oświaty panią Ewą Kowalik, złożyli życzenia dyrektorom placówek oświatowych i żłobków funkcjonujących na terenie Gminy Bielawa.

Na poniedziałkowej uroczystości burmistrz wręczył także nagrody zasłużonym dyrektorom oraz nauczycielom. Nie zabrakło również ślubowań osób, które uzyskały stopień „nauczyciela mianowanego” w ubiegłym roku szkolnym:

1. Justyna Cieślak

2. Agnieszka Szymańska

3. Justyna Grzesiak

4. Magdalena Sztandar

Gratulacje z tytułu uzyskania stopnia nauczyciela dyplomowanego otrzymali natomiast:

1. Emilia Seroczyńska

2. Anna Janecka

3. Tomasz Kuleta

4. Małgorzata Bieżanowska – Liwuś

5. Karolina Tomczak – Bartizal

Wydarzenie uatrakcyjniły przepiękne występy artystyczne uczniów Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe