WYJĄTKOWY FILM O NOWEJ RUDZIE AUTORSTWA AGNIESZKI BEKALARCZYK

  • 14.10.2020, 12:48 (aktualizacja 14.10.2020, 12:58)
  • Telewizja Sudecka
WYJĄTKOWY FILM O NOWEJ RUDZIE AUTORSTWA AGNIESZKI BEKALARCZYK
W tym miejscu możemy żyć i tworzyć nie czując iluzji pędzącego czasu. To małe wgłębienie w strukturze ziemi, otulone przez matkę naturę, ukochane przez niebo wpływa na nasze historie. W tej czasoprzestrzeni, której ktoś kiedyś nadał nazwę Nowa Ruda można wyobrazić sobie absolutnie wszystko.

 

Autorką filmu jest Agnieszka Bekalarczyk - urodzona w Nowej Rudzie - tworzy krótkometrażowe filmy dokumentalne - absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego i Wydziału Radia i Tv, im. K. Kieślowskiego oraz Podyplomowego Kursu Operatorskiego w AMA Film School w Krakowie - organizatorka części filmowej Festiwalu Góry Literatury www.bekalarium.com www.fourthesamefingers.pl 

Materiał powstał na zlecenie Urzędu Miejskiego, w celu promocji miasta, regionu i cyklicznych wydarzeń kulturalnych.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe