NAJLEPSI W POLSCE I EUROPIE, CZYLI MISTRZOWIE W AKROBATYCE ZE SP W LUTOMI DOLNEJ

  • 13.10.2020, 16:17
  • Telewizja Sudecka
NAJLEPSI W POLSCE I EUROPIE, CZYLI MISTRZOWIE W AKROBATYCE ZE SP W LUTOMI…
Od 2 do 4 października br. swoje umiejętności mogli zaprezentować debiutanci w kategorii fitness oraz akrobaci występujący w Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy Fitness Dance, Fitness Show oraz Fitness Acrobatic rozgrywanych w Gdańsku. Wspaniale zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej- Marika i Oskar Rudniccy, na co dzień zawodnicy świdnickiego UKS-u Acro Clubu, którzy profesjonalnie gimnastyką artystyczną zajmują się od kilku lata.

W VII Grand Prix Fitness- European Championshiop oraz VIII Mistrzostwach Polski Acrobatic Show - Marika zdobyła podwójne „złoto”, natomiast Oskar był bezkonkurencyjny w VI Debiutach Fitness, także zdobywając I miejsce. „Wiem, jak ważna jest gimnastyka w życiu Marki i Oskara, ile czasu poświęcają na treningi. To cudownie, że mają taką pasję, że wciąż ją rozwijają- i to z takim powodzeniem. Jestem z nich bardzo dumna i gratuluję tak wspaniałych wyników”- podsumowała występ uczniów dyrektor szkoły- Elżbieta Dolińska.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe