W BIELAWIE NAKRĘCILI SIĘ NA POMAGANIE

  • 13.10.2020, 13:54
  • Telewizja Sudecka
W BIELAWIE NAKRĘCILI SIĘ NA POMAGANIE
Z inicjatywy radnych bielawskiej Rady Miejskiej - Dagmary Aleksandrowicz, Magdaleny Czapli, Alicji Dźwiniel i Barbary Pachury, przy znacznym zaangażowaniu finansowym samych bielawian, na przełomie września i października br., na terenie naszego miasta pojawiły się 3 "magiczne" serca.

Pierwsze z nich stoi w pobliżu Pływalni Miejskiej AQUARIUS, drugie przy Bielawskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, a trzecie w sąsiedztwie kościoła pw. Bożego Ciała.

Służą one do gromadzenia nakrętek z plastikowych butelek, które następnie będą trafiać do wtórnej obróbki przemysłowej. Pieniądze uzyskane w ten sposób pomogą osobom potrzebującym środków finansowych na własne leczenie lub rehabilitację. 

Na przestrzeni ostatnich kilku lat w Bielawie organizowanych jest wiele charytatywnych akcji oraz wydarzeń kulturalnych, artystycznych i sportowych pod hasłem "Fajnie jest pomagać".

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe