WYPADEK Z UDZIAŁEM 14-LETNIEGO ROWERZYSTY (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 04.10.2020, 20:45 (aktualizacja 05.10.2020, 19:20)
  • Krzysztof Bachiński
WYPADEK Z UDZIAŁEM 14-LETNIEGO ROWERZYSTY (AKTUALIZACJA WIDEO)
4 października około godziny 16:40 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Nowowiejskiej 6, przy skrzyżowaniu z ul. Krasickiego i Kilińskiego w Dzierżoniowie. 14-letni rowerzysta został potrącony przez kierującego samochodem marki Fiat Cinquecento. Cyklista bez widocznych obrażeń został przetransportowany na dokładne badania do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejscu technicy policyjni sporządzili dokumentację z wypadku.

4. października przed 17:00 w Dzierżoniowie na ul. Nowowiejskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący rowerem 14-letni chłopiec, podczas wykonywania manewru zawracania, nie zachował należytej ostrożności i zjeżdżając z chodnika, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się drogą, kierującemu samochodem fiat 35-latkowi, co doprowadziło do zderzenia pojazdów. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

 Komeda PP w Dzierżoniowie

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anikat
anikat 05.10.2020, 14:15
Dobrze że nic strasznego się dziecku nie stało prócz wybitej szyby w cinquecento
zzz
zzz 05.10.2020, 09:32
Od roku czasu jestem zastraszany przed Dzierżoniowską policję na zmianę z Dzierżoniowską strażą miejską. Wygląda to tak: Parkuje samochód osobowy poza miejscem publicznym tj. na parkingu osiedlowym. Nie utrudniam przejazdu, nie stwarzam zagrożenia, nie parkuję również na chodniku czy na trawniku. Mimo to prawie codziennie przyjeżdzają do mnie funkcjonariusze policji (nawet na dwa radiowozy) lub straż miejska Z Dzierżoniowa.Przyjeżdzają, nękaja mnie w miejscu zamieszkania, wymyślają absurdalne powody abym tylko przeparkował auto. Dzieje się to za każdym razem po zgłoszeniu "starego śmiecia" na emeryturze, który uprzykrza życie mnie oraz moim sąsiadom z bloku. "Stary zagrzybiały śmieć" to prawdopodobnie znajomy kogoś z Komendy w Dzierżoniowie, dlatego "kolesiostwo" i utrudnianie życia to w tej Komendzie chyba standard. Zaznaczam, że nigdy nie otrzymałem mandatu karnego. Czy znajdzie się prokurator, który nie boi się przyjrzeć sprawie??????
Kolega
Kolega 04.10.2020, 22:25
Ile kierowca jechał tym Cinquecento jak zostawił z 7 metrowy ślad opon, Pawciu trzymaj się.

Pozostałe