WSPÓLNE DZIAŁANIA W DRODZE PO FUNDUSZE UNIJNE

  • 02.10.2020, 16:01
  • Telewizja Sudecka
WSPÓLNE DZIAŁANIA W DRODZE PO FUNDUSZE UNIJNE
Zintegrowane Inwestycje Terytorialne to forma współpracy samorządów współfinansowana ze środków Funduszy Europejskich. Dzięki niej samorządy mogą skuteczniej realizować swoje inwestycje współfinansowane dzięki unijnemu wsparciu. W piątek 2 października w obecności wicemarszałka Grzegorza Macko podpisano porozumienie, dzięki któremu powstaną Zintegrowane Inwestycje Terytorialne dla Południowego Obszaru Funkcjonalnego.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
he..he..
he..he.. 03.10.2020, 18:08
"irmana" wypowiedż to pospolity bełkot
Irman
Irman 02.10.2020, 21:19
Polak jak w przyslowiu ..przed i po Szkodzie glupi ... kazde klamstwo Kupi . Mamienie jakimis wirtualnymi funduszami w sytuacji , gdy Unia Plajtuje po odejsciu GB ..jest naiwnoscia i mysleniem zyczeniowym.
Polska w agonii..a ONI...dalej o mitycznych Funduszach.
Obywatele NIC z tych jewroinwestycji nie Otrzymuja ...oprocz coraz wyzszych rachunkow za smieci , prad .
Spytajcie Jewroposla ...skad ONI tysiace ton Litu chca pozyskac ...dla Baterii w samochodach elektrycznych ?
Gdzie potem te baterie zutylizuja...zapewne w Polin..smietniku Uniijnym ! Ku radosci samozadowcow..jak w ciagu minionego cwiercwiecza.!

Pozostałe