80 MILIONÓW DLA DOLNOŚLĄSKIEJ BRANŻY TURYSTYCZNEJ

  • 01.10.2020, 17:45
  • Telewizja Sudecka
80 MILIONÓW DLA DOLNOŚLĄSKIEJ BRANŻY TURYSTYCZNEJ
Turystyka to jeden z sektorów gospodarki, który najdotkliwiej odczuł kryzys spowodowany pandemią koronawirusa, jednak jako samorząd województwa nie pozostawiliśmy jej bez pomocy. W ostatnich miesiącach uruchomiliśmy wsparcie finansowe, w ramach którego prawie 80,6 mln zł trafi do 2068 przedsiębiorstw związanych z branżą turystyczną.

 

O pieniądze ubiegać mogli się mikro i mali dolnośląscy przedsiębiorcy zajmujący się m.in. działalnością sportową, rekreacyjną, twórczą związaną z kulturą i rozrywką, agenci turystyczni, firmy związane z działalnością usługową w zakresie zakwaterowania i inne przedsiębiorstwa, których praca związana jest z branżą turystyczną. Turystyka ma bardzo duże znaczenie dla rozwoju Dolnego Śląska. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe