TYLKO DWA TAKIE SPEKTAKLE W BIELAWIE! ILOŚĆ UCZESTNIKÓW BARDZO OGRANICZONA

  • 30.09.2020, 10:45
  • Telewizja Sudecka
TYLKO DWA TAKIE SPEKTAKLE W BIELAWIE! ILOŚĆ UCZESTNIKÓW BARDZO OGRANICZONA
Przekazujemy Państwu nietuzinkową propozycję. Dwa spektakle interaktywne dla dzieci i rodziców realizowane w ramach projektu TEATR POLSKA.

Spektakl interaktywny ON LINE dla rodzin z dziećmi w wieku od 5 do 7 lat. W spektaklu biorą udział dzieci jak i ich rodzic. Jest to bardzo unikalna oferta i w Bielawie będą realizowane tylko dwa spektakle.
Na 1 spektakl wchodzi maksymalnie 12 par rodzic plus dziecko (w sumie 24 osoby)!

Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w grupie rówieśników lub samemu. W pionie, w poziomie, na ziemi i w powietrzu. W takt muzyki lub wsłuchując się we własny rytm. Jaki rysunek na papierze może powstać dzięki tym różnym rodzajom ruchu? “_on_line__” jest spektaklem zgłębiającym temat śladu ruchu, który uczestnicy wraz z performerami tworzą poprzez własny taniec. Powstałe wielkoformatowe prace będą ulegały transformacji na oczach i z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi i opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.

Cena biletu 15 zł od osoby. Rezerwacje prosimy zgłaszać pod numer 74 83 37 404 lub mailowo na adres: [email protected] Decyduje kolejność zgłoszenia.

Uwaga!
Pastele, które będą używane, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na przebranie - najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów. W przestrzeń spektaklu wchodzimy bez butów

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe