POWIAT KŁODZKI WYRÓŻNIONY PODCZAS GALI ZPP W RAWIE MAZOWIECKIEJ

  • 30.09.2020, 10:21 (aktualizacja 30.09.2020, 10:58)
  • Jarosław Wrona
POWIAT KŁODZKI WYRÓŻNIONY PODCZAS GALI ZPP W RAWIE MAZOWIECKIEJ fot. materiały prasowe
Związek Powiatów Polskich od lat podejmuje działania, które pozwalają na wyróżnienie, a w konsekwencji na promocję osób angażujących się na rzecz lub w obszarze funkcjonowania jednostek samorządów terytorialnych, a także samorządów terytorialnych.

Maciej Awiżeń, starosta powiatu kłodzkiego odebrał wyróżnienie otrzymane w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów, podczas uroczystej gali Związku Powiatów Polskich. Ranking ten oparto na zasadzie bezpłatnego i dobrowolnego uczestnictwa wszystkich samorządów szczebla gminnego i powiatowego. Jest on jedynym w Polsce tego rodzaju przedsięwzięciem, zarządzanym na bieżąco przez ekspertów w trybie on-line. Trwa przez cały rok, a po jego zamknięciu ogłaszane są wyniki. 

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe