29 września około godziny 14:00 , w Dzierżoniowie na ulicy Piastowskiej doszło do zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Toyota 19-letnia kobieta, nie dostosowała się do warunków na drodze, oraz nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i najechała na tył samochodu marki Citroen kierowanego przez 20-latka. Pasażerka citroena została hospitalizowana. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą dzierżoniowscy policjanci. Komenda PP w Dzierżoniowie
Trzeba porzucić pomysł na Bielawę jako miasto ekologiczne . Nam jest potrzebny przemysł i to najlepiej ciężki taki w którym... więcej »
Chcesz zemścić się na sąsiedzie, a może go zastraszyć??
Zadzwoń do Mariusza Furgały!
Mariusz Furgała komendant straży miejskiej w Dzierżoniowie... więcej »
Chcesz zemścić się na sąsiedzie, a może go zastraszyć??
Zadzwoń do Mariusza Furgały!
Mariusz Furgała komendant straży miejskiej w Dzierżoniowie... więcej »
Mieszkam w Warszawie i dobre wędliny kupuję w niewielkim sklepie Kiszeczka. Wystrzegam się zawsze dużych dyskontów i marketów, bo wiadomo... więcej »