REAKTYWACJA BASENU NA OWW SUDETY?

  • 23.04.2015, 16:18 (aktualizacja 23.04.2015, 16:39)
  • Admin Admin
REAKTYWACJA BASENU NA OWW SUDETY?
Na oficjalnej stronie Bielawy czytamy, że "Władze Bielawy rozpoczęły prace na rzecz reaktywacji nieczynnego od kilku lat basenu w pobliżu zbiornika Sudety.

Na oficjalnej stronie Bielawy czytamy, że "Władze Bielawy rozpoczęły prace na rzecz reaktywacji nieczynnego od kilku lat basenu w pobliżu zbiornika Sudety. Jest to obiekt, który niegdyś cieszył się dużą popularnością w okresie letnim, nie tylko wśród mieszkańców Bielawy. Dlatego też ponowne uruchomienie basenu byłoby ciekawym uzupełnieniem oferty rekreacyjnej miasta. Obecnie Urząd Miejski jest na etapie ustalania możliwości zaadaptowania obiektu, zakresu ewentualnych modernizacji i szacowania kosztów przedsięwzięcia.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe