TRZECH MĘŻCZYZN WPADŁO W RĘCE POLICJI

  • 21.09.2020, 16:13
  • Telewizja Sudecka
TRZECH MĘŻCZYZN WPADŁO W RĘCE POLICJI
18 września dzierżoniowscy kryminalni podjęli czynności wobec trzech osób. Dwie z nich odpowiedzą za posiadanie narkotyków a trzecia była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności

5 października 2017r. dzierżoniowska drogówka zatrzymała do rutynowej kontroli pojazd marki vw Golf kierowany przez 37 letniego mężczyznę. Nerwowość oraz specyficzny zapach wydobywający się z wnętrza auta wzbudziły czujność policjantów. Funkcjonariusze w wyniku kontroli pojazdu oraz przewożonego bagażu ujawnili 122 porcje marihuany. Dalsze czynności pozwoliły na odnalezienie dodatkowo 41 porcji tego samego narkotyku u mieszkańca Pieszyc.


Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, a także ustalają czy mężczyzna zajmował się również ich sprzedażą.


Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem narkotykami.

 

KPP w Dzierżoniowie
Oficer Prasowy
podkom. Marcin Ząbek

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ojciec
Ojciec 22.09.2020, 06:47
Przecież tego zielska na OLX pełno sprzedają.

Pozostałe