81. ROCZNICA AGRESJI ZWIĄZKU RADZIECKIEGO NA POLSKĘ

  • 18.09.2020, 10:15
  • Telewizja Sudecka
81. ROCZNICA AGRESJI ZWIĄZKU RADZIECKIEGO NA POLSKĘ
W czwartek 17 września pod obeliskiem na Placu Kombatantów odbyły się obchody przypadającej w tym roku 81. rocznicy napaści ZSRR na Polskę. Dla upamiętnienia tych tragicznych w historii wydarzeń, po uroczystym przemówieniu wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Leszka Staszewskiego, złożenia kwiatów dokonali: burmistrz Andrzej Hordyj wraz z wiceprzewodniczącym, delegacje z placówek oświatowych oraz działacze licznych organizacji. Swoją obecnością obchody uświetnili także bielawscy kombatanci.

                 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sceptyk
Sceptyk 18.09.2020, 21:21
Mieszkalem w Bielawie do 1976 roku.Pamietam jak komunisci pod tym samym pomnikiem czcili pamiec zolniezy radzieckich.Wyjatkowa hipokryzja.
x
x 20.09.2020, 12:32
Jeszcze trochę czasu minie i zaczniesz tracić pamięć. A tak obiektywnie to może i dobrze że nie ma cie w Bielawie.

Pozostałe