KOLEJNY PROJEKT NA WYSPIE KONI W OSTROSZOWICACH

  • 17.09.2020, 14:46
  • Telewizja Sudecka
KOLEJNY PROJEKT NA WYSPIE KONI W OSTROSZOWICACH
Fundacja Rozwoju Kultury Sztuki i Edukacji "Otwórz Drzwi" działająca na terenie Gminy Wiejskiej Dzierżoniów w Ostroszowicach , zaprasza 18 września 2020 r. na Wyspę Koni na godz. 18.30, na pokaz finałowy międzynarodowych warsztatów „Uważność” w ramach projektu Erasmus+ KA1 Mobilność edukacyjna.

Na Wyspie Koni, grupa młodzieży z Polski, Słowacji i Czech, uczy się być tu i teraz. Trwają warsztaty taneczno-teatralne, rozwojowe oraz fotograficzne. Naszym działaniom towarzyszy motto: Obcy są wśród nas. Poznajemy różnorodność i wielokulturowość. Uczymy się komunikacji, nie tylko językowej, ale i międzyludzkiej. Zaglądamy również wewnątrz siebie i przekraczamy własne granice.

Efektem działań będzie piątkowy pokaz końcowy! To prezentacja metody: "Zacznij od siebie, ale nie kończ na sobie" - to najważniejszy wymiar tego

projektu o uważności. WSTĘP WOLNY.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe