TRZEŹWY PORANEK Z DZIERŻONIOWSKĄ DROGÓWKĄ

  • 17.09.2020, 10:32
  • Telewizja Sudecka
TRZEŹWY PORANEK Z DZIERŻONIOWSKĄ DROGÓWKĄ
Od wczesnych godzin rannych dzierżoniowski ruch drogowy prowadzi akcję pod kryptonimem “Trzeźwy poranek”, której głównym celem jest eliminowanie z ruchu kołowego osób znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie. Takie same działania przeprowadzone będą w dniach 19 i 20 września.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, prowadzone wzmożone działania ukierunkowane są na eliminowanie nietrzeźwych kierujących. Policjanci zdecydowanie reagują na: stan trzeźwości kierujących. Kontroli podlegają też: wymagane przepisami dokumenty, przewożone ładunki i bagaże, oraz stan techniczny pojazdów lub zespołu pojazdów. Funkcjonariusze nie pozostają obojętni na inne wykroczenia.

Przypominamy, że nietrzeźwość kierującego jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zdrowy rozsądek.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe