FESTIWAL PIOSENEK ELENI 2020 W CYBERPRZESTRZENI

  • 16.09.2020, 08:05
  • Telewizja Sudecka
FESTIWAL PIOSENEK ELENI 2020 W CYBERPRZESTRZENI
Festiwal Piosenek Eleni "Po słonecznej stronie życia" w 2020 r. przejdzie drobną modyfikację. Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa, podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu konkursu za pośrednictwem cyberprzestrzeni.

Młodzi artyści, chcąc wziąć udział w tym wydarzeniu, zobowiązani będą do amatorskiego nagrania swojego wykonu, a następnie zamieszczenia go, w terminie do 10.X.2020 r., w serwisie YouTube.

Proces wyłonienia zwycięzców będzie składał się z 2 etapów. Wstępnej selekcji, w terminie do 20.X.br., dokona, powołana przez Organizatora Festiwalu Komisja Artystyczna, która wyłoni 125 uczestników konkursu głównego.

Następnie do pracy przystąpi jury festiwalu, do którego będą należały ostateczne rozstrzygnięcia. Skład osobowy tego zacnego ciała pozostał bez zmian, co oznacza, że przesłuchań dokonają:

1. Eleni

2. Joanna Horodko

3. Artur Orzech

4. Jarosław Wasik

Ogłoszenie ostatecznych wyników zaplanowano na 7.XI.2020 r.

Zmodyfikowany regulamin już wkrótce będzie dostępny na stronie internetowej Festiwalu.

Serdecznie zapraszam do zabawy.

 

Przypominamy ubiegłoroczna edycję festiwalu.

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe