POLICJANCI UDZIELILI POMOCY MĘŻCZYŹNIE, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ

  • 14.09.2020, 15:13
  • Telewizja Sudecka
POLICJANCI UDZIELILI POMOCY MĘŻCZYŹNIE, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ
11 września do policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, podjechała roztrzęsiona kobieta, informując że siedzący na miejscu pasażera mąż stracił przytomność. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie, a do czasu jego przyjazdu ustabilizowano mężczyznę i kontrolowano czynności życiowe.

Około 11:40 11 września, policjanci dzierżoniowskiej drogówki mł. asp. Adam Antosz i mł. asp. Marcin Staruszek, pełnili służbę kontrolując przestrzeganie dozwolonej prędkości w miejscowości Mościsko. W pewnej chwili podjechała roztrzęsiona kobieta, która poprosiła o pomoc. Podróżujący z nią mąż stracił przytomność i miał drgawki. Jeden z funkcjonariuszy ustabilizował mężczyznę i kontrolował jego oddech. Drugi z policjantów wezwał pogotowie. Do czasu przyjazdu karetki policjanci zadbali, aby będąca w drgawkach osoba nie doznała urazu głowy i aby miała drożne drogi oddechowe. Zanim przyjechał zespół medyczny pokrzywdzony uspokoił swój oddech, a drgawki ustąpiły, jednak nie można było nawiązać
z nim kontaktu. Przybyli na miejsce medycy  zabrali 56-latka do szpitala, gdzie został przekazany pod dalszą opiekę.

 

INFO: kom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe