ROZBÓJ W SKLEPIE PRZY UŻYCIU GAZU. JEDEN Z NAPASTNIKÓW WYPRÓBOWAŁ GO NA SOBIE

  • 11.09.2020, 22:10
  • Telewizja Sudecka
ROZBÓJ W SKLEPIE PRZY UŻYCIU GAZU. JEDEN Z NAPASTNIKÓW WYPRÓBOWAŁ GO NA…
Właścicielka jednego ze sklepów w Bielawie na długo zapamiętała dzień, kiedy w jej lokalu została zastraszona przez dwóch mężczyzn nożem i ręcznym miotaczem gazu, a następnie okradziona. Działo się to w 2018r. Postanowiliśmy wrócić do tej sprawy i udostępnić materiał z kamery monitoringu. Wszyscy sprawcy tego przestępstwa trafili do aresztu.

 

20 grudnia 2018 r. do jednego ze sklepów w Bielawie weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Napastnicy po uprzednim posłużeniu się nożem i grożąc jego użyciem, a także używając ręcznego miotacza gazu wobec właścicielki, skradli kasetkę oraz pieniądze. Bielawscy policjanci ustalili, że sprawców było trzech. Ten ostatni nie wszedł do lokalu, tylko przebił opony w samochodzie pokrzywdzonej. Cała grupa została zatrzymana. Przy mężczyznach ujawniono również narkotyki.

Zdarzenie uwieczniły kamery monitoringu sklepowego. Przeglądając zarejestrowany film nie sposób nie odnieść wrażenia, że "coś poszło nie tak". Jeden z przestępców w związku z zauważoną awarią ręcznego miotacza gazu, postanowił sprawdzić poprawność jego działania ... na sobie. Nie przeszkodziło mu to mimo wszystko w zaborze kasetki z pieniędzmi. Cała szajka wpadła w ręce policjantów i za swoje czyny odpowiedzieli przed sądem.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Scorpion
Scorpion 13.09.2020, 06:49
No i co z tego policja ujawniła zaczymali? Jednego puścili odrazu jeden wyszedł po dwóch miesiącach jeden jeszcze siedzi mało tego znaleźli narkotyki oraz inne fannty z innych kradzieży
Hahaha
Hahaha 12.09.2020, 19:43
Jaki debil 🤣🤣🤣

Pozostałe