KRAJOBRAZY POGRANICZA

  • 10.09.2020, 20:22
  • Telewizja Sudecka
KRAJOBRAZY POGRANICZA
W ramach XXXI Polsko - Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej zapraszamy na wystawę fotograficzną KRAJOBRAZY POGRANICZA. Ekspozycja do efekt prac artystów fotografików pogranicza Polsko - Czeskiego. Prace Very Kopeckiej, Jiri Flegra, Jana Brzezińskiego, Mirosława Maciejewskiego, Jarosława Michalaka, Zbigniewa Proroka, Josefa Ptacka, Krzysztofa Żarkowskiego, Josefa Pavlu oraz Lenki Zidowej można oglądać w sali wystawowej Dolnośląskiego Inkubatora Art.Przedsiębiorczości w Bielawie godzinach: 9.00-16.00 Ekspozycja czynna będzie do 25 września 2020r.

Odwiedziny zbiorowe tylko i wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji i kontakcie z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sztuki w Bielawie telefon 74 8333007. Odwiedzający winni zastosować się do wytycznych MKiDN dla wystaw organizowanych w trakcie epidemii SARS-CoV-2. Prosimy o zachowanie środków ostrożności i zabranie ze sobą na wystawę maseczki.                

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe