RUSZAJĄ ZAJĘCIA PIŁKI SIATKOWEJ DLA DZIECI

  • 10.09.2020, 20:17
  • Telewizja Sudecka
RUSZAJĄ ZAJĘCIA PIŁKI SIATKOWEJ DLA DZIECI
KS Bielawianka Bester Bielawa zaprasza na zajęcia sekcji piłki siatkowej. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów posiadających uprawnienia Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Rozpoczynamy się już 14 września. Zachęcamy do przyprowadzenia swoich pociech prosto na trening lub do kontaktu z trenerami.

Program szkolenia w dyscyplinie piłka siatkowa jest skierowany do młodzieży szkół podstawowych. Celem zajęć jest upowszechnianie oraz popularyzacja kultury fizycznej poprzez zwiększenie dostępu do zajęć piłki siatkowej na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Program szkolenia został włączony do Dolnośląskiej Akademii Siatkówki (PZPS).

 

Do zajęć organizowanych przez nasze stowarzyszenie szczególnie zapraszamy chłopców oraz dziewczęta z klas od 1 do 8 szkoły podstawowej. Zajęcia będą odbywały się w dwóch lokalizacjach według poniższego rozkładu.

 

Chłopcy oraz dziewczęta klasy od 1 do 3

Wtorek oraz czwartek godzina 15:30-17:00

Liceum Ogólnokształcące w Bielawie

Zajęcia prowadzi trener Robert Chabiński

Kontakt do trenera 695648000

 

 

Dziewczęta klasy od 4 do 8

Poniedziałek, środa, piątek godzina 15:30-17:00

Szkoła podstawowa nr 7 w Bielawie

Zajęcia prowadzi trener Patryk Pruchniewski

Kontakt do trenera 695302392

 

 

Chłopcy klasy od 4 do 5

Wtorek oraz czwartek godzina 15:30-17:00

Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie

Zajęcia prowadzi trener Maciej Byczek

Kontakt do trenera 782224919

 

 

Chłopcy klasy od 6 do 8

Poniedziałek, Środa oraz Piątek godzina18:00-19:30

Liceum Ogólnokształcące w Bielawie

Zajęcia prowadzi trener Andrzej Zemanek

Kontakt do trenera 502537137

 

 

 

Klub Sportowy Bielawianka Bester Bielawa jest liderem w dziedzinie szkolenia młodzieży w dyscyplinie piłki siatkowej nie tylko na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego, ale i również powiatów ościennych. Potwierdzeniem tego jest mistrzostwo Dolnego Śląska juniorów, które nasza drużyna zdobyła przed kilkoma laty, a przede wszystkim co stanowi dla Nas spory prestiż to fakt, że nasi wychowankowie znajdują zatrudnienie w klubach z wyższych lig oraz są powoływani na konsultacje kadry narodowej i w konsekwencji dostają się do najlepszych szkółek siatkarskich w Polsce.

Serdecznie Zapraszamy"

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe