NIETYPOWA INTERWENCJA STRAŻAKÓW (AKTUALIZACJA WIDEO)

  • 07.09.2020, 19:53 (aktualizacja 09.09.2020, 02:05)
  • Krzysztof Bachiński
NIETYPOWA INTERWENCJA STRAŻAKÓW (AKTUALIZACJA WIDEO)
7 września po godzinie 12:00 dyżurny stanowiska kierowania PSP w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o zatrzaśniętym samochodzie na parkingu przed jednym z dzierżoniowskich marketów, w którym przebywało małoletnie dziecko. Na miejscu informację potwierdziła matka dziecka, że klucze zostały wewnątrz pojazdu marki BMW. Wcześniej przypadkowy przechodzień za zgodą matki, wybił małą trójkątną szybę w tylnych drzwiach, ale dopiero strażacy wydobyli klucze i otworzyli pojazd. Dziecku nic się nie stało. Na miejsce alarmowo przybyła również policja.

7 września po 12:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, otrzymał zgłoszenie o zatrzaśnięciu dziecka w samochodzie, przy jednym z marketów. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kobieta w trakcie pakowania zakupów do pojazdu dała kluczyki do auta dziecku, które to przypadkowo doprowadziło do zaryglowania drzwi. Nie zaistniało żadne niebezpieczeństwo dla małoletniego, a przypadkowy przechodzień pomógł kobiecie, wybijając za jej zgodą szybę.  Komenda PP w Dzierżoniowie.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Niki
Niki 08.09.2020, 08:02
Strażacy wiedzą że najmniejsza szyba jest najdroższa i nigdy by jej nie wybili. Szyba została wybita przez przypadkowych ludzi.
Ciach!
Ciach! 08.09.2020, 09:45
Mogli rozciąć budę nożycami hydraulicznymi.
:)
:) 08.09.2020, 09:26
myślę ze strażacy nie patrza na to tylko ratują

Pozostałe