NOWA NAWIERZCHNIA NA WRZOSOWEJ W BARDZIE

  • 31.08.2020, 08:46
  • Telewizja Sudecka
NOWA NAWIERZCHNIA NA WRZOSOWEJ W BARDZIE
Zakończenie realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dróg wraz z infrastrukturą w rejonie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w Bardzie”.

31 sierpnia zakończyła się realizacja zadania związanego z budową nawierzchni mineralno-asfaltowej na drodze wewnętrznej – ulicy Wrzosowej w Bardzie.

Efekt końcowych prac doglądał Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański, któremu bardzo zależy na poprawie infrastruktury drogowej na terenie Gminy Bardo. Wiele zostało już zrobione, ale kolejne zadania są przed nami, na realizację których będziemy starali się pozyskać środki zewnętrzne – powiedział Burmistrz.

Zadowolenia nie kryją również mieszkańcy osiedla, którzy już teraz będą mogli korzystać z nowej drogi.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe