ŚLĄSK WROCŁAW WYGRAŁ MEMORIAŁ OSKARA PLINTY

  • 27.08.2020, 13:57
  • Telewizja Sudecka
ŚLĄSK WROCŁAW WYGRAŁ MEMORIAŁ OSKARA PLINTY
Już po raz szósty odbył się w Dzierżoniowie Memoriał Oskara Plinty. W wydarzeniu upamiętniającym wybitną postać trenera i sportowca wzięło udział osiem drużyn młodzieżowych z rocznika 2008 i młodszych.

26 sierpnia na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji rywalizowali piłkarze z Wrocławia, Krakowa, Wałbrzycha, Świdnicy, Strzelina, Łagiewnik i Dzierżoniowa.
W pierwszej części turnieju mecze odbywały się w dwóch grupach, z których najlepsze zespoły walczyły w fazie pucharowej.

Tego dnia najlepszym zespołem okazał się Śląsk Wrocław, który w finale pokonał Orlik Łagiewniki. Na trzeciej pozycji turniej zakończyła Lechia Dzierżoniów.

Puchary, medale i nagrody wręczyli piłkarzom – żona Oskara Plinty Pani Kazimiera Plinta, prezes UKS Lechia Dzierżoniów Sylwia Ganowicz-Kotus, honorowy prezes UKS Lechia Dzierżoniów Mateusz Cegiełka, a także wicestarosta Andrzej Bolisęga.

Turniej współfinansował Powiat Dzierżoniowski.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe