SANEPID I POLICJA KONTROLUJĄ PLACÓWKI HANDLOWE

  • 25.08.2020, 16:26 (aktualizacja 25.08.2020, 16:31)
  • Jarosław Wrona
SANEPID I POLICJA KONTROLUJĄ PLACÓWKI HANDLOWE KPP KŁODZKO
Podczas weekendu policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego sprawdzali m.in. czy klienci placówek handlowych stosowali się do obowiązku noszenia maseczek.Służby sanitarne informują o rosnącej liczbie zachorowań na COVID-19. W związku z tym policjanci również w powiecie kłodzkim prowadzą kontrole. Podczas patroli funkcjonariusze nadal będą odwiedzać sklepy i wielkopowierzchniowe obiekty handlowe.

Na terenie powiatu kłodzkiego policjanci, wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczychj, nadal prowadzą działania prewencyjno-kontrolne w zakresie przestrzegania obowiązujących obostrzeń. W trakcie tych działań sprawdzają czy klienci sklepów stosują się do zasad sanitarnych. Działania prowadzone są dla bezpieczeństwa nas wszystkich, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusa. Funkcjonariusze prowadzą też działalność profilaktyczną i edukacyjną w stosunku do osób zarządzających sklepami.

Funkcjonariusze przypominają, że m.in.  w sklepach, w komunikacji publicznej, urzędach jest obowiązek zakrywania ust i nosa, a także  zachowania dystansu społecznego. Policjanci przypominają, że osoby, które nie zastosują tych zasad lub nie będą reagować na zalecenia służb i administratorów, narażają się na odpowiedzialność karną.

KPP KŁODZKO

Jarosław Wrona

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Co za bzdury
Co za bzdury 26.08.2020, 18:24
Nie nosisz maseczki w sklepie jesteś kozak 🤣🤣🤣 Bo trzeba za nią 1,6 PLN zapłacić, albo wyprać.
Wielu z tych Kozaków zmienia skarpetki raz w tygodniu, a tu mu maskę prać codziennie każą
Bo go dusi i swędzi strasznie 🤣🤣🤣
Bo mu maska 5G ściąga🤣🤣🤣
Itp. itd.
Ewolucja zatacza koło wystarczy poczytać w sieci co ludzie piszą, a co gorsza w co wierzą...
dan
dan 26.08.2020, 05:52
A co Wy na to
Obserwator
Obserwator 25.08.2020, 18:22
Niech zobaczą jakie mięso zepsute jest w lodówkach w biedronkach ;)

Pozostałe