POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO

  • 15.08.2020, 00:39
  • Krzysztof Bachiński
POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO
28 lipca 2020 r. około godziny 7:40 w Łagiewnikach doszło do zdarzenia drogowego, prosimy świadków oraz osoby, które były uczestnikami ruchu drogowego we wskazanym miejscu o kontakt.

Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie prowadząc czynności zlecone przez Prokuraturę Rejonową, dotyczące sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym oraz narażenia na niebezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego dnia 28 lipca 2020r. około godziny 7:40 w Łagiewnikach, poszukuje naocznych świadków, uczestników ruchu drogowego (kierujących , pasażerów), którzy we wskazanym miejscu i czasie poruszali się droga krajową nr 8.  Osoby te proszone są o kontakt telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tel.: 47 8754-240.
kom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP Dzierżoniów

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe