PRZED NAMI UPHILL GÓR SOWICH! PAMIĘTAJCIE O UTRUDNIENIACH W RUCHU!

  • 24.08.2020, 13:14 (aktualizacja 24.08.2020, 13:33)
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI UPHILL GÓR SOWICH! PAMIĘTAJCIE O UTRUDNIENIACH W RUCHU!
Z niecierpliwością czekamy na niedzielę 30 sierpnia, kiedy odbędzie się kolejna edycja wymagającego podbiegu na nartorolkach, czyli zawody UpHill Gór Sowich 2020. Będzie to pierwsza tegoroczna runda cyklu Vexa Skiroll Tour w Polsce.

Zawodnicy będą musieli pokonać 9-kilometrową trasę o przewyższeniu 425 m. Start zlokalizowany będzie w Pieszycach na wysokości ulicy Kopernika 187, meta na Przełęczy Jugowskiej. Zawodnicy wyruszą pod górę równo o godzinie 11:00.
Na czas zawodów droga Pieszyce – Przełęcz Jugowska wyłączona zostanie z ruchu. Utrudnień w tym miejscu należy spodziewać się od godziny 10:30 do godziny 11:30 (teren zabudowany). Zawodników będzie prowadziła eskorta policji, zaś za całą stawką będzie jechało auto zamykające kolumnę zawodników i jednocześnie otwierające ruch. Ostatni zawodnik na Przełęcz Jugowską powinien dotrzeć do godziny 13:00.
Zachęcamy i zapraszamy mieszkańców do kibicowania zawodnikom na starcie oraz na trasie zawodów.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe