RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW O STYPENDIA POMOSTOWE 2020/21

  • 13.08.2020, 09:30
  • Telewizja Sudecka
RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW O STYPENDIA POMOSTOWE 2020/21
Fundacja Edukacji Międzynarodowej serdecznie zaprasza tegorocznych maturzystów do ubiegania się o Stypendia Pomostowe na I rok studiów.

Stypendia pomostowe mają za zadanie pomóc „świeżo upieczonym” studentom, pochodzącym z niezamożnych rodzin, przetrwać najtrudniejszy, pierwszy rok studiowania. Skierowane są do uzdolnionych maturzystów, którzy mieszkają w małych miejscowościach Dolnego Śląska (poniżej 20 tys. mieszkańców) oraz dostali się na I rok studiów dziennych magisterskich. Studia te muszą być realizowane w trybie jednolitym lub dwustopniowym, w polskich państwowych uczelniach, mających uprawnienia do nadawania tytułu naukowego magistra.

Warunkiem otrzymania stypendium jest złożenie wniosku o rekomendację (z wymaganymi załącznikami) do FEM do 28 sierpnia 2020. Po potwierdzeniu uzyskania rekomendacji – przewidywane ogłoszenie wyników to 04 września 2020 – należy złożyć wniosek on-line do ogólnopolskiego organizatora Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości do 14 września 2020.
FEM jest jedyną dolnośląską organizacją wystawiającą takie rekomendacje w tym roku.

Informacja, regulamin oraz wniosek o rekomendację FEM

Informacje o konkursie dostępne są również na Facebooku FEM

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe