Wyścig kolarski o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego

  • 11.08.2020, 08:59
  • Telewizja Sudecka
Wyścig kolarski o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego
Nadchodzący weekend w Powiecie Dzierżoniowskim będzie stał pod znakiem kolarskiej rywalizacji na szosie.

Wszystko za sprawą dwóch wyścigów, które 15 i 16 sierpnia zorganizowane zostaną w Tuszynie i Roztoczniku.
W pierwszym dniu kolarze będą rywalizować w jeździe indywidualnej na czas, a w niedzielę odbędzie się wyścig ze startu wspólnego.

15 sierpnia start planowany jest o godzinie 11.00 w Tuszynie na drodze wyjazdowej w kierunku Mościska (w sąsiedztwie przedsiębiorstwa DRG). Meta zorganizowana będzie w tym samym miejscu.
Natomiast 16 sierpnia wyścig wystartuje z okolic remizy strażackiej w Roztoczniku o godzinie 9.30. Meta zorganizowana będzie w tym samym miejscu.

W imprezie o Puchar Starosty, organizowanej przez LKS „Atom”, wezmą udział dzieci, żacy oraz młodzicy i młodziczki, dla których będą to zawody rangi mistrzostw makroregionu Dolnego Śląska i województwa Lubuskiego. W rywalizacji weźmie udział około 150 amatorów kolarstwa szosowego.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe