POWSTAJĄ KOLEJNE DROGI DO TERENÓW INWESTYCYJNYCH W BIELAWIE

  • 06.08.2020, 16:45
  • Telewizja Sudecka
POWSTAJĄ KOLEJNE DROGI DO TERENÓW INWESTYCYJNYCH W BIELAWIE
Aż 70% dotacji otrzymała Gmina Bielawa z Funduszu Dróg Samorządowych na realizację kolejnej drogi wewnątrz Bielawskiego Parku Przemysłowego, która skomunikuje kolejne 4 hektary terenów inwestycyjnych. Wzdłuż drogi powstaniowe również infrastruktura towarzysząca, która uzbroi ten teren.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
13
13 07.08.2020, 12:29
Jak za dawnych czasów. Zamiast remontować drogi w mieście lepiej budować drogi na strefie gdzie pies z kulawą nogą nie zagląda.
Masakra
.
. 07.08.2020, 13:07
Remonty w mieście też są i to już zrobiono więcej niż za całą poprzednią kadencję. Rozwój miasta to też tworzenie terenów inwestycyjnych bo te co utworzono poprzednio już się sprzedały więc są wpływy do budżetu. Poza tym jak słyszymy informacje z UM kolejne drogi już w tym roku będą remontowane a w następnych latach kolejne. Miasto ma drogi budowane przez kilkadziesiąt lat więc nie realne jest ich naprawa w całości przez kilka.
Jarki
Jarki 06.08.2020, 19:30
A kiedy pomysł na ul. Wolności , dawna Hempla , ul .Frankowskiego a moze 2 odcinek wysokiej by nie mijać się miedzy drzewami ...

Pozostałe