PONAD 360.000 ZŁ DOTACJI NA MODERNIZACJĘ HALI SPORTOWEJ SP 10 W BIELAWIE

  • 04.08.2020, 08:54
  • Telewizja Sudecka
PONAD 360.000 ZŁ DOTACJI NA MODERNIZACJĘ HALI SPORTOWEJ SP 10 W BIELAWIE
31.VII.2020 r. opublikowany został protokół z oceny formalno-merytorycznej Zespołu ds. opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, działającego przy Ministerstwie Sportu.

Z dokumentu wynika, iż projekt Gminy Bielawa dotyczący modernizacji hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10, zlokalizowanej przy ul. Gen. Grota Roweckiego 6, został wysoko oceniony i rekomendowany do dofinansowania kwotą 363.100 zł, która stanowić będzie niemal 50 % wartości inwestycji, szacowanej na 726.358,22 zł. 

W ramach zadania planuje się dokonać gruntownej modernizacji hali, w tym m.in.: wykonać roboty budowlane polegające na wygłuszeniu stropu wraz z montażem nowego nagłośnienia, zmodernizować zaplecze sanitarno – szatniowe oraz ciągi komunikacyjne znajdujące się przy obiekcie. 

Inwestycja zostanie zrealizowana do końca 2020 r. 

Jestem przekonany, że po jej wykonaniu znacząco poprawią się warunki organizacji nie tylko zajęć dla uczniów z SP 10, ale także i dla wielu sportowców z organizacji pozarządowych, korzystających z przedmiotowej hali. - dodaje burmistrz Bielawy dr Andrzej Hordyj

źródło: UM Bielawa

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe