NIE CHCIAŁA ZAŁOŻYĆ MASECZKI, ZOSTAŁA UKARANA

  • 03.08.2020, 13:59
  • Telewizja Sudecka
NIE CHCIAŁA ZAŁOŻYĆ MASECZKI, ZOSTAŁA UKARANA www.gdansk.uw.gov.pl
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach interweniowali na pokładzie statku powietrznego wobec pasażerki, która nie stosowała się do poleceń Pilota.

W sobotę (01.08.2020 r.) po godzinie 11:00 funkcjonariusze otrzymali informacje o potrzebie interwencji na pokładzie statku powietrznego. Pasażerka, która przyleciała z Oslo nie stosowała się do poleceń kapitana samolotu. 36-latka pomimo wielu upomnień nie chciała założyć maseczki oraz wypełnić karty lokalizacyjnej. Na pisemną prośbę Pilota wrocławscy funkcjonariusze podjęli interwencję i za popełnione wykroczenie dotyczące niestosowania się do poleceń kapitana statku powietrznego, ukarali kobietę mandatem karnym w wysokości 200 zł. Niesforna pasażerka został poinformowana o możliwości odmówienia przyjęcia mandatu.


źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
www.nadodrzanski.strazgraniczna.pl

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lotek
lotek 03.08.2020, 22:03
Wystarczy powiedziec ze sie ma przecieskazania lekarskie co do noszenia maseczki i niestety moga nas w pompe pocalowac,dodatkowo nie maja prawa domagac sie podania schorzenia a lekarz nie ma podstaw na wystawienie dokumentu

Pozostałe