UPOMINEK DLA RODZICÓW TROJACZKÓW Z NOWEJ RUDY

  • 31.07.2020, 17:42
  • Telewizja Sudecka
UPOMINEK DLA RODZICÓW TROJACZKÓW Z NOWEJ RUDY
Ostatniego dnia lipca, burmistrz Tomasz Kiliński gościł Państwo Katarzynę i Artura Podgórskich, szczęśliwych rodziców noworudzkich TROJACZKÓW.

Na tak wyjątkową okoliczność miasto przygotowało upominki dla świeżo upieczonych rodziców, które osobiście wręczył włodarz. Rozalia, Zofia oraz Franciszek przyszli na świat 10 czerwca i są pierwszymi dziećmi Państwa Podgórskich. Niestety maluchy nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, jednakże jak przekonują rodzice czują się dobrze i z dnia na dzień dostarczają nowych wyzwań. Burmistrz w obecności kierownika Urzędu Stanu Cywilnego - pani Iwony Flecko złożył Rodzicom serdeczne gratulacje, oraz życzenia zdrowia dla całej trójki.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe