STRAŻACY NAGRODZENI ZA SWOJĄ BOHATERSKĄ POSTAWĘ

  • 31.07.2020, 14:05
  • Telewizja Sudecka
STRAŻACY NAGRODZENI ZA SWOJĄ BOHATERSKĄ POSTAWĘ
W czwartek 30 lipca na placu przy Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie odbyła się mała uroczystość, podczas której komendant powiatowy straży pożarnej oraz Pani burmistrz Pieszyc podziękowali strażakom za ich bohaterską pracę. Szczególnie dwóch z nich zostało wyróżnionych za wyjątkową i szybką akcję podczas pożaru do jakiego doszło 27 czerwca w Pieszycach.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...
... 31.07.2020, 17:14
Dla mnie to jest śmieszne i żenujące aby dziękować Straży Pożarnej za ratowanie ludzi i zwierząt przecież to ich zawód i rola w społeczeństwie...
creonix_badass
XR 02.08.2020, 00:02
To że w Amazonie i tym podobnych ściekach człowiek traktowany jest jak siła robocza i popychadło, nigdy nie słyszy podziękowania to nie oznacza że to ma być standard. W miarę częste dziękowanie i zwrócenie uwagi dodaje skrzydeł do działania. Wszyscy powinni dostawać pochwały za dobre działania nawet jeżeli zamiata ulice i to jego praca.

Pozostałe