STANOWISKO ECO W BIELAWIE W SPRAWIE OŚWIADCZENIA BURMISTRZA BIELAWY

  • 30.07.2020, 13:18 (aktualizacja 30.07.2020, 14:58)
  • Telewizja Sudecka
STANOWISKO ECO W BIELAWIE W SPRAWIE OŚWIADCZENIA BURMISTRZA BIELAWY
Nasza redakcja po publikacji oświadczenia burmistrza Bielawy w sprawie skarg mieszkańców dolnej części Bielawy na uciążliwości związane z unoszącym się w powietrzu odorem otrzymała oświadczenie przedstawiciela ECO w tej sprawie, które publikujemy poniżej.

                     

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hany Solo
Hany Solo 31.07.2020, 19:40
kto zezwolil na budowe tej niby eko smieciarni? wydaje mi sie ze chyba Dzwiniel wraz z Hordyjem...
Mieszkaniec Bielawy.
Mieszkaniec Bielawy. 30.07.2020, 13:56
Panu Burmistrzowi miasta Bielawy mam informacje odnośnie zanieczyszczenia powietrza . Przy ulicy Wiejskiej Stolarnia mieszcząca się na terenie starej fabryki regularnie zanieczyszcza powietrze , prawdopodobnie wyrzucając z filtrów albo suszarni jak również przy obróbce drewna. Cały pobliski teren oraz zamieszkujący ludzi wdychają te zanieczyszczenia. Łatwo je zauważyć na oknach , samochodach . Nikt nic z tym procederem nie robi . Firma czuje się bezkarna.

Pozostałe