UJAWNIONO NIELEGALNE WYROBY AKCYZOWE

  • 29.07.2020, 16:25
  • Telewizja Sudecka
UJAWNIONO NIELEGALNE WYROBY AKCYZOWE
22 lipca br. funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku wraz z funkcjonariuszami KAS zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy skarbowej o wartości ponad 150 000 zł.

Funkcjonariusze u mieszkańca powiatu strzelińskiego ujawnili nielegalne wyroby akcyzowe w postaci suszonego tytoniu oraz papierosów. Towar przechowywany był w stodole i nie posiadał polskich znaków akcyzy skarbowej. Zabezpieczono ponad 280 kg tytoniu oraz ponad 28 tys. sztuk papierosów o wartości ponad 150 tys. zł. Część towaru pochodziła z przemytu. W sprawie wszczęto dochodzenie, mężczyźnie który przyznał się do posiadania towaru grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe