PARK INTEGRACJI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ W BIELAWIE ZACZYNA TĘTNIĆ ŻYCIEM

  • 26.07.2020, 11:54
  • Telewizja Sudecka
PARK INTEGRACJI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ W BIELAWIE ZACZYNA TĘTNIĆ ŻYCIEM
Park Integracji Międzypokoleniowej przy ul. kmdra S. Frankowskiego w Bielawie zaczyna tętnić życiem.

Po niedawnym zakończeniu robót budowlanych, w bielawskim Parku Integracji Międzypokoleniowej zaczęto organizować różnego rodzaju wydarzenia kulturalno - rozrywkowe.

23 lipca 2020 r. odbył się tam piknik animacyjno-teatralny. W jego trakcie teatr MASKA z Krakowa wystawił spektakl pt. "Prastara książnica, skarb i tajemnica", a Teatr Prawdziwy z Bielawy poprowadził działania animacyjne i plastyczne. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a teren parku okazał się bardzo przyjazny do organizacji tego rodzaju imprez.

Przypomnę, że 2 tygodnie wcześniej, na inaugurację sezonu artystycznego w plenerze, zorganizowany został koncert Klubu Poezji LIRYKA z Bielawy.

Kolejne takie akcje już w sierpniu.

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
znający tego człowieka
znający tego człowieka 03.08.2020, 11:52
To miejsce dawno temu zostało wybrane przez bielawskiego społecznika śp. pana Jana Bandurę na plac integracji i nauki bielawskiej młodzieży i dzieci. Trochę wstyd, że o takich ludziach się nie pamięta, którzy swoje życie poświecili dla Bielawian..

Pozostałe