ZA NAMI MISTRZOSTWA POLSKI BMX W DZIERŻONIOWIE

  • 26.07.2020, 11:26
  • Telewizja Sudecka
ZA NAMI MISTRZOSTWA POLSKI BMX W DZIERŻONIOWIE
Mistrzostwa Polski Dzierżoniów 2020 przeszły do historii. Zawody odbyły się w dniu 25 lipca 2020 roku na torze „BMX PARK ARENA DZIERŻONIÓW”, przy ulicy Sikorskiego. Po raz kolejny mogliśmy gościć zawodników z całej Polski na najważniejszej imprezie BMX w Polsce.

Łącznie o rywalizację o koszulkę Mistrza Polski przystąpiło 80 zawodników. W tym roku frekwencja była rekordowo wysoka, co bardzo nas cieszy. Mimo ograniczeń związanych z pandemią, dzięki zaangażowaniu wielu osób i ogromu włożonej pracy, zawody odbyły się na wysokim poziomie.

 

Organizator zawodów:

- LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

- OSIR Dzierżoniów

- Miasto Dzierżoniów

 

Sponsor główny:

- PKN ORLEN

 

Sponsorzy pomocniczy:

- Miasto Dzierżoniów

- NEXELO

- PREFABRYKAT

- Brico Marche

- Bestor

- Bielawska Wytwórnia Napojów

- Salon Sportowo Rowerowy K2

-Tom-Trans

 

 

Wyniki zawodów:

 

Kategorie z licencjami:

 

Kategoria:

żak [11-12 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

29

Franciszek Ostrowski

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2

5

Emil Gorlicki

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

3

12

Franciszek Krupa

ETI LKKG Lublin

4

13

 Igor Adasik

ETI LKKG Lublin

5

3

Karol Wagnerowski

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

6

4

Bruno Bartczak

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

7

11

Eryk Biszczanik

ETI LKKG Lublin

8

40

Kajetan Kucharski

UKS Sport Bralin

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

żakini [11-12 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

6

Karolina Wagnerowska

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

młodzik [13-14 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

31

Gracjan Zborowski

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2

8

Antoni Break-Kempczyński

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

3

50

Mikołaj Piotrowski

Szkółka Kolarska w Wałbrzychu

4

28

Dawid Depta

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

5

7

Oliwier Słowik

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

6

10

Jakub Sorbian

ETI LKKG Lublin

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

junior młodszy [15-16 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

27

Kamil Bandurowski

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2

14

Jakub Siwiec

ETI LKKG Lublin

3

26

Igor Ratajczak

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

4

15

Emil Dębowski

ETI LKKG Lublin

5

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Junior [17-18 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

16

Szymon Adamczyk

ETI LKKG Lublin

2

24

Adam Komisaruk

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

3

36

Łukasz Garbień

Aquilla Wadowice

4

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

juniorka [17-18 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

38

Marika Kudra

Aquila Wadowice

2

39

Aleksandra Ziaja

TS Wilga Golkowice

3

30

Dorota Bielecka

KKW NEXELO WAŁBRZYCH

4

34

Milena Drelak

RK ALUMINIUM BIKE TEAM

5

33

Sandra Meja

UKS sport Bralin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Elita [ 19 lat  i starsi]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

44

Dominika Wolska

KS AZS AWF Katowice

2

32

Maja Drelak

UKS Sport Bralin

3

49

Patrycja Piotrowska

Fundacja Piotrowski Bikes Cargo Express

5

42

Zuzanna Smykała

KS AZS AWF Katowice

4

41

Karolina Mickoś

KS AZS AWF Katowice

 

 

 

 

 

Kategoria:

Elita [ 19 lat  i starsi]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

159

Gustaw Dądela

Cst 7r mtb Team

2

37

Wojciech Gnojek

Aquilla Wadowice

3

25

Kacper Jakubas

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

4

23

Jakub Ostrowski

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

5

45

Konrad Porochniak

KS AZS AWF Katowice

6

46

Michał Chowaniec

KS AZS AWF Katowice

7

17

Karol Adamczyk

ETI LKKG Lublin

8

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

masters [ powyżej 30 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

22

Michał  Kusiński

ETI LKKG Lublin

2

19

Arkadiusz Dębowski

ETI LKKG Lublin

3

18

Przemysław Kacprzak

ETI LKKG Lublin

4

35

Dariusz Drelak

UKS Sport Bralin

5

20

 Michał Bartkiewicz

ETI LKKG Lublin

6

21

Tomasz Banach

ETI LKKG Lublin

7

48

Przemysław Ungeheuer

Kraków

8

47

Grzegorz Mikrut

KS AZS AWF Katowice

9

 

 

 

           

 

 

 

Kategorie bez licencji:

 

Kategoria:

Kat. dzieci: 7-8 lat i młodsi (rocznik: 2012 i młodsi)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

147

Alicja Kusińska

ETI LKKG Lublin

2016

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Kat. dzieci: 7-8 lat i młodsi (rocznik: 2012 i młodsi)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

131

Aleksander Zajączkowski

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2013

2

170

Jan Gościniewicz

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2012

3

122

Krystian Pawełka

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2012

4

149

Wojciech Niemirski

ETI LKKG Lublin

2015

5

141

Ryszard Mikuła

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2014

6

165

Bartłomiej Kosior

ETI LKKG Lublin

2013

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Kat. dzieci: 9-10 lat (rocznik: 2010-2011)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

150

BOLKO Mateusz

ETI LKKG Lublin

2010

2

134

Igor Świątek

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2010

3

174

Daniel Gorlicki

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2011

4

168

Stanisław Stepuch

ETI LKKG Lublin

2010

5

175

Marcel Hanc

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2010

6

167

Tymon Suprewicz

ETI LKKG Lublin

2010

7

181

BANACH Jakub

ETI LKKG Lublin

2011

8

162

GREGORCZYK Bartosz

ETI LKKG Lublin

2010

9

161

KACPRZAK Mateusz

ETI LKKG Lublin

2011

10

130

Kajetan Łapiński

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2010

11

143

Wiktor Chiliński

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2010

12

158

Nikodem Bartnik

ETI LKKG Lublin

2010

13

139

Stanisław Iwaszkiewicz

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2011

14

166

Michał Błaszyk

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2010

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Kat. open 11-14 lat (rocznik: 2009-2006)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

119

Kacper Zwoliński

Dzierżoniów

2008

2

195

Patryk Lupa

Piława Górna

2009

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Kat. open 15 - i starsi (rocznik: 2005 i starsi)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

169

Kamil Noga

Dzierżoniów

1997

2

188

Jakub Wicher

Elemeledudki Racing Team

1986

3

185

Błażej Załóg

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2005

4

192

Paweł Kordiak

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2005

5

142

Kacper Ratajczak

Piława Górna

2004

6

 

 

 

 

 

 

 

Gratulacje dla wszystkich zawodników i do zobaczenia za rok!

Łącznie o rywalizację o koszulkę Mistrza Polski przystąpiło 80 zawodników. W tym roku frekwencja była rekordowo wysoka, co bardzo nas cieszy. Mimo ograniczeń związanych z pandemią, dzięki zaangażowaniu wielu osób i ogromu włożonej pracy, zawody odbyły się na wysokim poziomie.

 

Organizator zawodów:

- LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

- OSIR Dzierżoniów

- Miasto Dzierżoniów

 

Sponsor główny:

- PKN ORLEN

 

Sponsorzy pomocniczy:

- Miasto Dzierżoniów

- NEXELO

- PREFABRYKAT

- Brico Marche

- Bestor

- Bielawska Wytwórnia Napojów

- Salon Sportowo Rowerowy K2

-Tom-Trans

 

 

Wyniki zawodów:

 

Kategorie z licencjami:

 

Kategoria:

żak [11-12 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

29

Franciszek Ostrowski

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2

5

Emil Gorlicki

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

3

12

Franciszek Krupa

ETI LKKG Lublin

4

13

 Igor Adasik

ETI LKKG Lublin

5

3

Karol Wagnerowski

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

6

4

Bruno Bartczak

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

7

11

Eryk Biszczanik

ETI LKKG Lublin

8

40

Kajetan Kucharski

UKS Sport Bralin

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

żakini [11-12 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

6

Karolina Wagnerowska

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

młodzik [13-14 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

31

Gracjan Zborowski

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2

8

Antoni Break-Kempczyński

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

3

50

Mikołaj Piotrowski

Szkółka Kolarska w Wałbrzychu

4

28

Dawid Depta

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

5

7

Oliwier Słowik

LKS ATOM Boxmet DZIERŻONIÓW

6

10

Jakub Sorbian

ETI LKKG Lublin

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

junior młodszy [15-16 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

27

Kamil Bandurowski

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2

14

Jakub Siwiec

ETI LKKG Lublin

3

26

Igor Ratajczak

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

4

15

Emil Dębowski

ETI LKKG Lublin

5

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Junior [17-18 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

16

Szymon Adamczyk

ETI LKKG Lublin

2

24

Adam Komisaruk

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

3

36

Łukasz Garbień

Aquilla Wadowice

4

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

juniorka [17-18 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

38

Marika Kudra

Aquila Wadowice

2

39

Aleksandra Ziaja

TS Wilga Golkowice

3

30

Dorota Bielecka

KKW NEXELO WAŁBRZYCH

4

34

Milena Drelak

RK ALUMINIUM BIKE TEAM

5

33

Sandra Meja

UKS sport Bralin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Elita [ 19 lat  i starsi]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

44

Dominika Wolska

KS AZS AWF Katowice

2

32

Maja Drelak

UKS Sport Bralin

3

49

Patrycja Piotrowska

Fundacja Piotrowski Bikes Cargo Express

5

42

Zuzanna Smykała

KS AZS AWF Katowice

4

41

Karolina Mickoś

KS AZS AWF Katowice

 

 

 

 

 

Kategoria:

Elita [ 19 lat  i starsi]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

159

Gustaw Dądela

Cst 7r mtb Team

2

37

Wojciech Gnojek

Aquilla Wadowice

3

25

Kacper Jakubas

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

4

23

Jakub Ostrowski

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

5

45

Konrad Porochniak

KS AZS AWF Katowice

6

46

Michał Chowaniec

KS AZS AWF Katowice

7

17

Karol Adamczyk

ETI LKKG Lublin

8

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

masters [ powyżej 30 lat]

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

1

22

Michał  Kusiński

ETI LKKG Lublin

2

19

Arkadiusz Dębowski

ETI LKKG Lublin

3

18

Przemysław Kacprzak

ETI LKKG Lublin

4

35

Dariusz Drelak

UKS Sport Bralin

5

20

 Michał Bartkiewicz

ETI LKKG Lublin

6

21

Tomasz Banach

ETI LKKG Lublin

7

48

Przemysław Ungeheuer

Kraków

8

47

Grzegorz Mikrut

KS AZS AWF Katowice

9

 

 

 

           

 

 

 

Kategorie bez licencji:

 

Kategoria:

Kat. dzieci: 7-8 lat i młodsi (rocznik: 2012 i młodsi)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

147

Alicja Kusińska

ETI LKKG Lublin

2016

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Kat. dzieci: 7-8 lat i młodsi (rocznik: 2012 i młodsi)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

131

Aleksander Zajączkowski

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2013

2

170

Jan Gościniewicz

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2012

3

122

Krystian Pawełka

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2012

4

149

Wojciech Niemirski

ETI LKKG Lublin

2015

5

141

Ryszard Mikuła

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2014

6

165

Bartłomiej Kosior

ETI LKKG Lublin

2013

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Kat. dzieci: 9-10 lat (rocznik: 2010-2011)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

150

BOLKO Mateusz

ETI LKKG Lublin

2010

2

134

Igor Świątek

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2010

3

174

Daniel Gorlicki

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2011

4

168

Stanisław Stepuch

ETI LKKG Lublin

2010

5

175

Marcel Hanc

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2010

6

167

Tymon Suprewicz

ETI LKKG Lublin

2010

7

181

BANACH Jakub

ETI LKKG Lublin

2011

8

162

GREGORCZYK Bartosz

ETI LKKG Lublin

2010

9

161

KACPRZAK Mateusz

ETI LKKG Lublin

2011

10

130

Kajetan Łapiński

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2010

11

143

Wiktor Chiliński

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2010

12

158

Nikodem Bartnik

ETI LKKG Lublin

2010

13

139

Stanisław Iwaszkiewicz

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2011

14

166

Michał Błaszyk

Szkółka Kolarska Tom-Trans K2 Dzierżoniów

2010

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Kat. open 11-14 lat (rocznik: 2009-2006)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

119

Kacper Zwoliński

Dzierżoniów

2008

2

195

Patryk Lupa

Piława Górna

2009

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria:

Kat. open 15 - i starsi (rocznik: 2005 i starsi)

L.P

Numer Startowy

Imię i nazwisko

Klub

Rocznik

1

169

Kamil Noga

Dzierżoniów

1997

2

188

Jakub Wicher

Elemeledudki Racing Team

1986

3

185

Błażej Załóg

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2005

4

192

Paweł Kordiak

SPARK BMX RACING NOWA SÓL

2005

5

142

Kacper Ratajczak

Piława Górna

2004

6

 

 

 

 

 

 

 

Gratulacje dla wszystkich zawodników i do zobaczenia za rok!

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe