BREAK KING BIELAWA ONLINE EDITION

  • 15.07.2020, 18:51
  • Telewizja Sudecka
BREAK KING BIELAWA ONLINE EDITION
Break King Bielawa przyciąga co roku do Bielawy tancerzy z całego świata. W tym roku z uwagi na panującą epidemię koronawirusa, organizatorzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu turnieju za pośrednictwem cyberprzestrzeni. Do udziału w zawodach zgłosiło się łącznie 154 zawodników m.in z USA, Japonii, Meksyku, Rosji, Białorusi, Portugalii, Ukrainy, Niemiec, Hiszpanii, Argentyny i całej Polski.

Co roku dokładamy wszelkich starań aby impreza miała charakter międzynarodowy oraz otwarty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego regionu oraz sympatyków tańca, którzy tym razem nie mogą być z nami osobiście, przygotowany zostanie zbiorczy material filmowy na podstawie otrzymanych filmów. Będzie on stanowił ogólnodostępną relację z przebiegu imprezy i zaprezentuje zmagania najlepszych tancerzy Break Dance podczas naszego turniej - zapewnia Grzegorz Gniwecki BWA Breakers.

Publikacja relacji video z Break King Bielawa Online Edition planowana jest na koniec lipca.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego oraz Miasta Bielawa

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe