ZINTEGROWANY BILET WSTĘPU NA BIELAWSKIE ATRAKCJE MIEJSKIE

  • 11.07.2020, 13:41 (aktualizacja 11.07.2020, 13:46)
  • Telewizja Sudecka
ZINTEGROWANY BILET WSTĘPU NA BIELAWSKIE ATRAKCJE MIEJSKIE
Od najbliższego wtorku – 14 lipca, w Centrum Informacji Turystycznej będzie można kupić tzw. bilet zintegrowany, upoważniający do wstępu na bielawskie atrakcje miejskie.

Wieża Widokowa Kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bielawie - lato to idealny czas, aby z wysokości 101 m., najlepiej w perspektywie wschodzącego lub zachodzącego słońca obejrzeć Bielawę z wysokości.

Interaktywne Centrum Poszanowania Energii – warto zwiedzić m.in zabytkową stację pomp z 1909 roku. Stacja ta zbudowana w 1909 roku dostarczała przez dziesięciolecia wodę do pobliskich zakładów włókienniczych. Wskutek upadku przemysłu włókienniczego na naszym terenie pod koniec XX wieku straciła swą pierwotną funkcję.

Zapraszamy także do udziału w zajęciach edukacyjnych, organizowanych w Szkole Leśnej oraz w Interaktywnym Centrum Poszanowania Energii.

Tematyka realizowanych zajęć jest zróżnicowana, dotyczy m. in. ekologii, ochrony środowiska, segregacji odpadów, recyklingu oraz różnych form energii odnawialnej. Zajęcia są przede wszystkim terenowe, dostosowane do grup wiekowych uczestników.

Udział w zajęciach jest odpłatny i wynosi symboliczną 1 zł/os dla grup zorganizowanych. Konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie się do koordynatorów tych placówek.

Kontakt:

Szkoła Leśna
Pan Józef Gajda – 74 642 18 24

Interaktywne Centrum Poszanowania Energii
Pani Magdalena Aftanas – tel. 534 231 247

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe