TRZYMAJ MNIE ZA RĘKĘ

  • 07.07.2020, 14:29 (aktualizacja 07.07.2020, 14:37)
  • Telewizja Sudecka
TRZYMAJ MNIE ZA RĘKĘ
Jak czytamy na profilu na FB u Agaty Felczak pomysłodawczyni noworudzkiego projektu „Izolacja w bardzo odmienny sposób wpłynęła na nasze życie. Jedni odczuli to poprzez stratę miejsca pracy, czy wyklarowanie się pewnych znajomości. Drudzy nie odczuli kompletnie nic".

 

 

Film który Wam przedstawiamy ma jeden wspólny mianownik: pasja. Jak pisze Pani Agata zaczęło się od krótkiego filmu, w którym Patryk zrobił rysunek z dobitnym przekazem. Film ten popchnął rodzinę Białej Lokomotywy do stworzenia wspólnego dzieła i pokazania ze tę kawiarnie tworzą naprawdę zdolni ludzie! Tekst, który możemy usłyszeć w filmie to dzieło noworudzkiego poety Karola Maliszewskiego, który na podstawie pomysłu na film i przekazu jaki miał się w nim zawrzeć, napisał w JEDEN dzień tak piękne słowa. Słowa które naprawdę wzruszają. Głos rozbrzmiewający w filmie to Pan Antoni Muracki, który tworzy poezję śpiewaną i  każdy kto przychodzi do Białej Lokomotywy zdarzył zaznajomić się z jego utworami.
Podobno znajomi Pana Antoniego mówią o nim, że jest "bardem poezji, a jego nieodłącznym elementem jest jego gitara, z której pięknie wybrzmiewają jego myśli"

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe