MŁODZIEŻOWY SEJMIK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO OGŁASZA NABÓR NA RADNYCH

  • 03.07.2020, 09:21
  • Telewizja Sudecka
MŁODZIEŻOWY SEJMIK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO OGŁASZA NABÓR NA RADNYCH
Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór na radnych!

Przyjmujemy osoby pomiędzy 15, a 21 rokiem życia. Jeżeli spełniasz nasze kryteria, to zachęcamy do udziału w naborze! Kim jesteśmy? Głosem dolnośląskiej młodzieży! Walczymy z wykluczeniem komunikacyjnym, zmianami klimatycznymi, problemami w systemie edukacji i nierównościami społecznymi. Uczymy, czym jest samorządność, ochrona klimatu, jak działać w młodzieżowych radach oraz organizacjach, rozwijamy dolnośląskich liderów. Przedstawiamy władzom spojrzenie ludzi młodych na sprawy naszego województwa. Potrzebujemy młodych, ambitnych oraz angażujących się osób ze świeżym spojrzeniem na nasze działania. Jeśli chcesz spojrzeć jak działamy to zajrzyj na nasze portale społecznościowe:

Instagram -> @mlodziezowysejmik

Strona internetowa -> https://www.mlodziezowysejmik.pl/

Facebook → https://www.facebook.com/mlodziezowysejmik

Jak wziąć udział w naborze? Wystarczy wejść w poniższy link i wypełnić formularz!

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=uFFAe1Ma9UCHjdo7WmsKN6oIV7ZJOWVHinrSu5-CvlBUNFVVMzY5OFFXRDZDRk1VMDNRTlk1R0haNy4u

Szczegóły zaś znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.mlodziezowysejmik.pl/dolacz-do-nas/

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe