BREAK KING BIELAWA ONLINE EDITON

  • 30.06.2020, 20:00
  • Telewizja Sudecka
BREAK KING BIELAWA ONLINE EDITON
Break King Bielawa Online Editon - jedne z największych zawodów Break Dance w Polsce odbędą się w tym roku w formie online.

Corocznie do Bielawy przyjeżdżają tancerze z całego świata, jednak tym razem, z uwagi na panującą epidemię koronawirusa, organizatorzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu turnieju za pośrednictwem cyberprzestrzeni. Zawodnicy będą rywalizować w trzech kategoriach:
- 1vs1 Breaking Pro
- 1vs1 Kids Battle do 16 roku życia
- 1vs1 Kids Battle dla przedszkolaków

Tegoroczny turniej tańca Break King Bielawa oceniać będzie międzynarodowa komisja jury w składzie:
- Masanari Tsuji - Japonia
- LILZOO || Red Bull Bc One Allstars - Maroco
- Matyz BWA Breakers Polska

Zwycięzcy kategorii 1vs1 Breaking Pro otrzymają nagrody pieniężne: 
- 1 miejsce - 1000 zł - Nagroda Burmistrza Miasta Bielawa
- 2 miejsce - 300 zł
- 3 miejsce - 200 zl
 

Do udziału w Turnieju można zapisać się do dnia 11.07.2020 r.  Po zgłoszeniu swojego uczestnictwa, zawodnicy przesyłają organizatorom plik zawierający nagranie video do muzyki wskazanej przez organizatorów. Spośród otrzymanych materiałów jurorzy dokonają wyboru 16 finalistów w ramach każdej kategorii. W kolejnym etapie wyłonieni zawodnicy wezmą udział w cyber bitwach tanecznych, do specjalnie przygotowanej muzyki DJ Mara. Wszystkie walki w ramach top 16 będą rozgrywane systemem pucharowym. Na podstawie otrzymanych materiałów I werdyktów jury zostanie przygotowany film całościowo prezentujący przeprowadzone zawody. Jego publikacja planowana jest na koniec lipca.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego oraz Miasta Bielawa.

Organizatorzy:Grzegorz Gniwecki BWA Breakers

OSiR Bielawa

Mokis Bielawa

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe