ZOBACZ JAK DZIAŁA KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE POWIATU KŁODZKIEGO

  • 17.06.2020, 12:19 (aktualizacja 17.06.2020, 12:31)
  • Jarosław Wrona
ZOBACZ JAK DZIAŁA KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE POWIATU KŁODZKIEGO
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa cieszy się zainteresowaniem mieszkańców powiatu kłodzkiego. Z danych statystycznych wynika, że mieszkańcy w pierwszej połowie czerwca 2020 r. dokonali 59 oznaczeń na mapie, z czego 41,7% zostało potwierdzonych. W tym czasie na terenie powiatu kłodzkiego były 32 zgłoszenia z zakresu ruchu drogowego i 27 zgłoszeń prewencyjnych.

Najwięcej zgłoszeń za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa dotyczyło nieprawidłowego parkowania, grupowania się małoletnich oraz niewłaściwej infrastruktury drogowej. Dzięki tym informacjom funkcjonariusze codziennie przeprowadzają interwencje, które przyczyniają się do likwidacji wskazanych nieprawidłowości.

Przypominamy mieszkańcom, że mapa nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru 112 - informuje Oficer Prasowy KPP w Kłodzku, podinsp.Wioletta Martuszewska.

Tutaj można zobaczyć mapę:

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

Jarosław Wrona

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe