DOK-LINE – nowy projekt DOK-u w sieci

  • 15.06.2020, 15:39
  • Telewizja Sudecka
DOK-LINE – nowy projekt DOK-u w sieci
Tor taneczny, muzyczny i teatralny, czyli warsztaty w tych trzech dziedzinach proponuje Dzierżoniowski Ośrodek Kultury w ramach program „Kultura w sieci” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury. Śledź Dzierżoniów roztańczony, rozśpiewany lub Teatr Kątem w odcinkach na www.dok.pl i na Facebooku @dzierzoniowski.osrodek.kultury.

 

DOK on-line to m.in. „Roztańczony Dzierżoniów” - otwarte warsztaty tańca nowoczesnego online prowadzone przez Jakuba Ciąpałę, młodego dzierżoniowskiego tancerza z wieloma sukcesami w Polsce i Europie. Filmy emitowane są dwa razy w tygodniu – we wtorki dla dzieci, w czwartki dla młodzieży i dorosłych. Program zajęć obejmuje podstawy tańca ulicznego, podstawowe kroki, freestyle, elementy dla zaawansowanych, inspiracje.

Finał każdego z dwóch cykli odbędzie się na live streamie na żywo, podczas którego zaprezentowana zostanie nauka choreografii na żywo na podstawie kroków z poprzednich odcinków. Start 16 czerwca o godz. 18.00.

„Rozśpiewany Dzierżoniów” to działanie, dzięki któremu możliwe jest śledzenie na bieżąco dokonań Studia Wokalno-Instrumentalnego DOK on-line. Prowadzący studio Paulina Lenda-Kozub i Piotr Kozub przygotują własne, autorskie kompozycje, aranże i wykonają je w 10 ciekawych miejscach z powiatu dzierżoniowskiego z uczestnikami Studia DOK. W ten sposób przygotowane teledyski zamieszczone zostaną w sieci. Próby przygotowań, zapowiedzi, będą na bieżąco zamieszczane w Internecie. Na koniec zostanie zaprezentowany zmontowany film z realizacji projektu, przygotowań, z wypowiedziami uczestników. Start 21 czerwca o godz. 18. 00.

Tor teatralny to Teatr Kątem w odcinkach. Spektakl teatralny powstanie na podstawie specjalnie przygotowanego, autorskiego scenariusza Grzegorza Stawiaka i zostanie wyemitowany w sieci w 10 odcinkach. Na zakończenie cyklu pojawi się specjalny odcinek podsumowujący przygotowania i realizację projektu - brief backstage. Start 26 czerwca o godz. 19.00.

Tor taneczny – „Roztańczony Dzierżoniów”
https://www.facebook.com/events/1132355230484857/

Tor Muzyczny – „Rozśpiewany Dzierżoniów”
https://www.facebook.com/events/587750258826934/

Tor teatralny – Teatr Kątem w odcinkach
https://www.facebook.com/events/1106337973071322/

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe