DZIERŻONIOWSKIE KINO „ZBYSZEK” OTWARTE OD SOBOTY

  • 05.06.2020, 11:07
  • Telewizja Sudecka
DZIERŻONIOWSKIE KINO „ZBYSZEK” OTWARTE OD SOBOTY
Dzierżoniowski "Zbyszek” otwiera ponownie swe podwoje. Już 6 czerwca obejrzymy film animowany, komedię i kryminał. Oczywiście w maseczkach. Sprawdź, jakie są zasady bezpieczeństwa widzów.

Udział widzów w seansie jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa przez widzów. Zajęta może być nie więcej niż połowa miejsc na sali - rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia, widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie, a także osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Oprócz noszenia maseczek widzowie zobowiązani są do odkażenia rąk (dystrybutor przy drzwiach). Wchodzą na seans wejściem głównym, wychodzą drzwiami bocznymi bezpośrednio z widowni.

Między seansami będą 30-minutowe przerwy, w czasie których obsługa będzie wietrzyć i dezynfekować salę.

W toalecie może przebywać tylko jedna osoba, szatnia pozostaje zamknięta.

Osoby przebywające w kinie są zobowiązane do wykonywania poleceń obsługi związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa widzom.

Bilety na weekend 6-7 czerwca dostępne są wyłącznie w kasach kina. Nowością jest możliwość płacenia kartą (zbliżeniowo). Internetowa sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w późniejszym terminie.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe