POLICYJNA AKCJA NA DZIERŻONIOWSKICH DROGACH

  • 02.06.2020, 22:38
  • Telewizja Sudecka
POLICYJNA AKCJA NA DZIERŻONIOWSKICH DROGACH
Funkcjonariusze pionów prewencji, ruchu drogowego oraz operacyjnego, w ostatni weekend maja przeprowadzili szereg działań mających na celu zapobieganie i zwalczanie przestępczości samochodowej. Na terenie kraju ciągle zdarzają się kradzieże samochodów, lub części z pojazdów, na przykład katalizatorów. W ostatnim półroczu w powiecie dzierżoniowskim, odnotowano takich zdarzeń bardzo niewiele. Została jednak zorganizowana akcja mająca na celu całkowite wyeliminowanie procederu kradzieży i paserstwa związanego z pojazdami i częściami samochodowymi. W przedsięwzięciu wzięli udział funkcjonariusze wszystkich pionów dzierżoniowskiej komendy. Skontrolowano komisy samochodowe, oraz miejsca obrotu używanych akcesoriów i części motoryzacyjnych. W godzinach nocnych kontrolowano uczestników ruchu na ciągach komunikacyjnych prowadzących do naszego miasta. Policjanci oczywiście nie byli obojętni na inne czyny zabronione i reagowali zgodnie z obowiązującymi przepisami. Działania przyczyniły się do zatrzymania dwóch osób poszukiwanych.

                  

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AntyVAG AntyBMW
AntyVAG AntyBMW 03.06.2020, 10:35
Gdyby tak skontrolować wszystkie audi, bmw i szmelcwageny to myślę, że więcej osób by zatrzymali. Gdyby non stop policja nękała bandytów drogowych z audi i bmw to na pewnozawsze było by o Wiele mniej wypadków. Przypominam tylko, że volkswagen to wytwór A. Hitlera aby każdy członek NSDAP posiadał samochód a w BMW SS nękało Polaków. Także polaczki dalej podniecajcie się wyrobami naszych prześladowców. Passaciarze i golfiarze i inni VAGinowcy, być może ktoś z waszych przodków był przymusowym robotnikiem w VW a wy dziś wychwalacie jakie macie prestiżowe autko i szalejecie na drogach ? Pieprzeni hipokryci.
Patriota
Patriota 06.06.2020, 07:41
Do Anty VAG...
Idź na studia i stwórz coś dla Polski by produkowała dla Polaków. Wiesz kto bardziej nękał Polaków i zabił więcej ludności wszystkich mundurów?
Juzek
Juzek 04.06.2020, 15:23
Ty weź ***nij się w ten swój z*** pusty łeb. Pewnie jeździsz jakimś roz***m Tico i ci żal 😂🖕
mp
mp 03.06.2020, 11:53
Kapelusznik z Fiata czy Renault?
Ko
Ko 03.06.2020, 20:03
*PKS

Pozostałe