ARESZT DLA MĘŻCZYZNY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW I "DILERKĘ"

  • 02.06.2020, 18:30
  • Telewizja Sudecka
ARESZT DLA MĘŻCZYZNY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW I "DILERKĘ"
Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania zastosował sąd wobec 28-latka, który posiadał blisko 5200 porcji marihuany i amfetaminy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił także na przedstawienie zarzutów udzielania substancji odurzającej.

30 maja bielawscy policjanci pełniący służbę patrolową, podjęli czynności wobec 28 letniego mieszkańca naszego powiatu. W trakcie kontroli ujawniono przy mężczyźnie biały proszek i susz roślinny. W związku z podejrzeniem, iż mogą to być narkotyki dokonano zatrzymania. Ruszyła lawina dalszych czynności procesowych. W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania  mężczyzny, ujawniono kolejne środki odurzające. Wstępne badania zabezpieczonych substancji wskazały, że zabezpieczono ponad 468 gramów amfetaminy  i ponad 122 gramy marihuany.  Policjanci nie poprzestali w działaniu. Zebrali materiał dowodowy, który wskazywał, iż mężczyzna zajmował się rozprowadzaniem narkotyków.
Mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych, a także udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej substancji odurzającej. To nie jest jeszcze koniec sprawy, dlatego Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie, aby zapewnić prawidłowy przebieg postępowania, zastosował wobec mieszkańca naszego powiatu, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Pobyt za kratami może przedłużyć się nawet na 12 lat.

INFOkom. Marcin Ząbek
KPP Dzierżoniów

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 05.06.2020, 13:18
Tepic chwasty :) brawo

Pozostałe