SZYMON HOŁOWNIA W DZIERŻONIOWIE I ŚWIDNICY

  • 02.06.2020, 08:40
  • Telewizja Sudecka
SZYMON HOŁOWNIA W DZIERŻONIOWIE I ŚWIDNICY
Już dziś 2 czerwca o godz. 15.00 Szymon Hołownia spotka się z mieszkańcami na Dzierżoniowskim rynku, a o 16.30 będzie gościł w Świdnicy.

Wierzę, że dobra polityka jest możliwa. Taka, w której jest mniej hejtu i arogancji. W której nie ma partyjnych gierek o stołki, partyjnej sprawiedliwości, partyjnych interesów przedkładanych nad interes nas wszystkich. Wierzę w politykę, która powstaje we wspólnej rozmowie, a nie w oparciu o przekaz dnia. W której moglibyśmy wspólnie działać na rzecz dobra i powoli – ale skutecznie – odkrywać to, co nas łączy, a nie ciągle podkreślać to, co nas dzieli. Przekonywać się, że jedność to nie jednolitość, a pojednana różnorodność. I o taką politykę chcę wspólnie z Wami powalczyć - podkreśla kandydat.

Szymon Hołownia to polski dziennikarz, pisarz, publicysta, osobowość telewizyjna i działacz społeczno-polityczny. Był jednym z założycieli białostockiego oddziału fundacji „Pomoc Maltańska” W kwietniu 2013 założył fundację „Kasisi”, skupiającą się na prowadzeniu domu dziecka w Zambii. W 2014 założył fundację Dobra Fabryka, organizującą pomoc mieszkańcom m.in. Bangladeszu, Mauretanii, Rwandy, Burkiny Faso czy Senegalu. Obie fundacje pomagają co roku łącznie niemal 40 tys. osób.

23 maja "Gazeta Wyborcza" opublikowała sondaż prezydencki wykonany przez PBS. Został on przeprowadzony na ogólnopolskiej próbie 706 dorosłych Polaków. Wynika z niego, że 35 procent ankietowanych oddałoby swój głos w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę, 21 procent na Rafała Trzaskowskiego, a 19 procent na Szymona Hołownię.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Savage
Savage 02.06.2020, 14:03
Szymon Hołownia to mądry i przyzwoity człowiek, pomagający innym w potrzebie. Ma ciekawy pragram wyborczy i jest bezpartyjny. Jestem za jego prezydenturą.
TAK
TAK 02.06.2020, 14:58
Szymon Hołownia najlepszym kandydatem

Pozostałe