BIELAWSKI SKATEPARK BĘDZIE JAK NOWY

  • 29.05.2020, 15:10
  • Telewizja Sudecka
BIELAWSKI SKATEPARK BĘDZIE JAK NOWY
Już wkrótce rozpocznie się modernizacja zlokalizowanego przy ulicy Wojska Polskiego w Bielawie, skateparku. W jej ramach, wykonana zostanie przede wszystkim rekonstrukcja nawierzchni placu. Odświeżone zostaną także przeszkody dla skaterów.

Bielawski skatepark powstał w 2008 roku i był jednym z pierwszych tego typu obiektów w Polsce. Trzy lata później nastąpiła jego rozbudowa. Do dzisiaj, zdaniem skaterów, jest on jednym z najlepszych w Polsce placów do wyczynowej jazdy na deskorolce. To tutaj odbywa się m.in. Ogólnopolski Festiwal Deskorolkowy „Lines of Bielawa”.

Aby zachować rangę tego miejsca, podjęto decyzję o wykonaniu w bieżącym roku kompleksowej modernizacji skateplazy. Nowa nawierzchnia poprawi właściwości jezdne, a naprawione przeszkody pozwolą zachować bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W budżecie Gminy na ten cel zapisano 100.000 zł.

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 30.05.2020, 18:47
Fajnie, tylko nie róbcie remontu w okresie czerwiec-wrzesień, bo to główna rozrywka dla dzieci w tym okresie
.
. 01.06.2020, 17:15
Wiadomo bo skate park to jest plac zabaw i jest dla wszystkich:))
podatnik
podatnik 30.05.2020, 10:02
Panie Burmistrzu, jest w Bielawie ul.Tuwima o nawierzchni podobnej jak większości dróg na Ukrainie. Może by tak nad nią się pochylić.

Pozostałe